Живи в стилі PLATINUM

Наше життя визначається постійним рухом уперед і пошуком кращих можливостей, оптимальних результатів. Підкорення нових вершин – сенс нашого життя, а підкоривши одну вершину сьогодні, ми вже завтра шукаємо для себе новий виклик.

Такою вершиною для вас стане житловий комплекс «Щасливий» PLATINUM від компанії «НоваБудова» – одна з найвищих споруд Львова взагалі й найвища житлова будівля Шевченківського району зокрема. ЖК спроєктовано за участю головного архітектора міста. Тому не дивно, що комплекс є архітектурною домінантою ділового центру Львова завдяки сміливому екстер’єру та динамічним урбаністичним рисам. А якщо додати сюди неймовірний вигляд із вікон на історичний центр старого міста та розвинуту інфраструктуру, то виходить, що ЖК «Щасливий» PLATINUM – ідеальний варіант для капіталовкладень.

З фінансової точки зору, житло в комплексі спроможне приносити прибуток у розмір 25-30% річних. А в перспективі ці цифри тільки збільшуватимуться, адже квартира бізнес-класу в одному з найпривабливіших районів міста (ще й неподалік від центру) завжди користуватиметься високим попитом. Зокрема сьогодні однокімнатна квартира в ЖК «Щасливий» PLATINUM обійдеться у 32 000 грн / м2. Але вже в наприкінці року, коли будинок здадуть в експлуатацію, вартість квадратного метра, за підрахунками спеціалістів, складатиме близько 40 000 грн.

Не забуваймо також про ще один важливий аспект вигідного інвестування – надійність. Адже квадратні метри завжди були чи не найприбутковішим варіантом для капіталовкладень: нерухомість характеризується стабільною динамікою зростання й хорошою прогнозованістю. Проте до вибору нерухомості для вкладення коштів все одно треба ставитися відповідально й враховувати навіть найменші дрібниці: від локації й перспективності району до вигляду з вікон й освітлення в кімнатах, від технології будівництва й інфраструктури житлового комплексу до репутації забудовника й актуальності архітектури ЖК навіть через 10 років.

ЖК «Щасливий» PLATINUM відповідає необхідним критеріям для успішного інвестування. Комплекс приваблює всім, навіть нестандартною архітектурою, що лише підкреслює його статусність. Милуватися будівлею можна не лише вдень, а й уночі: спеціально спроєктоване освітлення фасаду надає їй особливої привабливості.

Варто пам’ятати, що житловий комплекс належить до класу «бізнес» не лише завдяки екстер’єрним родзинкам, але й іншим характеристикам. ЖК зведено за монолітно-каркасною технологією; тут використано спеціальні домішки, які підвищують вологостійкість бетону. Продумані планування квартир забезпечать якісне природнє освітлення. А ресепшн із сервісною підтримкою жителів дому, закрита територія з цілодобовою охороною й відеонаглядом, підземний паркінг, дитячий майданчик, власна інфраструктура (зокрема супермаркет «Сільпо» на території комплексу) додають упевненості в тому, що в цей проєкт справді варто інвестувати!

Квартира в ЖК «Щасливий» PLATINUM – це статусність, якою ви зможете пишатися і від якої точно отримаєте максимальну насолоду. Адже чому ми конвертуємо гроші в мандри, коштовності, преміум-автомобілі, розкішні аксесуари чи екстремальні розваги? Відчуття, які ми від цього отримуємо, – це емоції, що насичують життя, наповнюють його змістом, дають повноту вражень і свіжість нових ідей. Саме такі емоції подарують вам фантастичні види на Високий Замок і Ратушу з терас VIP-апартаментів нашого ЖК.

Вкладаючи кошти в ЖК «Щасливий» PLATINUM, ви отримуєте високий рівень прибутковості, продумані до дрібниць планування, чудову локацію, власну інфраструктуру. Усе це забезпечить вам максимальний комфорт і підкреслить вашу індивідуальність.

Тож інвестуйте у власне життя без обмежень – інвестуйте в ЖК «Щасливий» PLATINUM! Звертайтеся за консультаціями до менеджерів відділу продажу: 068 430 82 08. Адреси відділів продажу знаходяться за адресами: просп. В. Чорновола, 67; вул. Чайковського, 26.