Ідеальна локація

Будинок розташований у Шевченківському районі Львова, що забезпечить мешканцям зручність навколишньої інфраструктури та переміщення.

Комплекс преміум-класу

Преміум-клас від компанії «НоваБудова» – це житло, в якому прораховано все до дрібниць. Це престижність, надійність і комфорт європейського взірця.

Сучасні системи

Весь будинок буде обладнано сучасними ліфтовими, протипожежними системами, а також системами безпеки і охорони. Він матиме власний підземний паркінг і котельню для обігріву.


Ідеальна локація
Комплекс преміум-класу
Сучасні системи

Квартири в ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові від забудовника

ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові
ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові
ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові
ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові
ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові
ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові
ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові
ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові

Проспект В'ячеслава Чорновола

вул. В'ячеслава Чорновола
160

Квартир

22

Поверхів

9181

Загальна площа

Будується

Є квартири у продажу

Парковка: Є

Стоянка: Є

Локація та інфраструктура

Будинок споруджується у перспективному районі Львова на проспекті В’ячеслава Чорновола. Інфраструктура району добре розвинена, відмінна транспортна розв’язка. Супермаркети, школи, басейн та фітнес-центр розташовані в межах 10 хв. пішої доступності.

Будівництво

Зведення будинку відбувається за провідними технологіями. Вентильований фасад та утеплення мінеральною ватою забезпечать особливий мікроклімат, стійкість до зовнішніх впливів та відмінну звукоізоляцію. Залізобетонний моноліт гарантуватиме міцність та довголіття вашого житла. Новітній будинок міститиме три ліфти та власну газову котельню. Витонченості споруді додадуть панорамні вікна.

Безпека

22-поверховий будинок буде обладнано комплексними системами пожежної безпеки та захисту. Пожежний ліфт з режимом транспортування пожежних підрозділів – унікальний об’єкт нового покоління.

Внутрішній двір

Мешканці будинку матимуть унікальну можливість насолоджуватись міськими пейзажами з просторих терас. Затишний внутрішній двір дозволить вам проводити вільний час на свіжому повітрі. А сучасні дитячі майданчики стануть улюбленим місцем маленьких жителів комплексу.

Сервісна підтримка в лобі з ресепшеном

Панорамні вікна та тераси – це далеко не єдині маркери житла бізнес-класу. Крім цього, будинок міститиме хол з ресепшеном – своєрідний комунікаційний вузол комплексу. Також в лобі буде відведено місце для колясочної.

Сучасна система охорони

Цілодобове відеоспостереження та охорона комплексу гарантуватимуть вам безпеку кожної миті. Будьте певні, що ніхто не потурбує ваше дозвілля, адже прибудинкова територія є закритою від сторонніх.

Власна інфраструктура

2 із 22 поверхів будуть призначені для бізнесу. Тут ви знайдете кафетерії, ресторани, бутіки, офісні приміщення та інші заклади сервісу. Ви зможете організувати бізнес-ланч безпосередньо у житловому комплексі або ж зробити зачіску не покидаючи будинку. Це суттєва економія часу, який ви зможете провести з рідними.

Підземний паркінг з відеонаглядом та охороною

Суттєвою перевагою ЖК є просторий підземний паркінг. Він дасть можливість зберігати автомобілі в безпеці та захистить їх від несприятливих зовнішніх чинників. Підземний паркінг значно заощадить простір прибудинкової території.

Інфраструктура

хв
 • Басейн"Sportlife"
 • ТРЦ "Інтерсіті"
 • Заправка "ОККО"
 • Супермаркет "Арсен"
 • Школи
 • Дитячі садки
 • Оперний театр
 • ТРЦ "Forum Lviv"
 • Площа Ринок
 • Високий замок
 • Готель "Leopolis"
 • ЛНУ ім. Івана Франка
 • "Grand" готель
10 хв
20 хв
 • Залізничний вокзал
 • НУ "Львівська політехніка"
 • Аеропорт
 • ТРЦ "Victoria Gardens"
25 хв
30 хв
 • Автовокзал
 • ТРЦ "King Cross Leopolis"

Відгуки

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут Телеведуча

Зараз, коли жит­тя осо­б­ли­во прим­х­ли­ве, мін­ли­ве, хо­че­ться за­тиш­ку. В та­кий час вчи­мо­ся пра­ви­льно роз­став­ля­ти пріо­ри­те­ти. Най­важ­ли­ві­ши­ми ста­ють бу­ди­нок і сім'я. Ось чо­му я ро­зу­мію, скіль­ки щас­тя тяг­не за со­бою від­крит­тя но­во­го ЖК "Щас­ли­вий". Ві­таю всіх з но­во­сіл­лям! Не­хай у Ва­ших гніз­деч­ках на­ро­джу­ю­ться ді­ти, лу­нає сміх, па­нує мир і зла­го­да. Я щас­ли­ва, що мо­жу при­ві­та­ти вас з важ­ли­вою по­ді­єю, роз­ді­ли­ти та­ку світ­лу ра­дість.

Ліка Роман

Ліка Роман Міс Україна 2007 року

Я вибрала компанію «НоваБудова» тому, що вважаю: житло має бути якісним і комфортним. Для всіх львів`ян швидкий доступ до центру є головною умовою активного життя. Є де прогулятися і "відійти" від міської суєти. Вірю, що буду щаслива в ЖК «Щасливий»!

Василь Вірастюк

Василь Вірастюк Найсильніша людина планети

«НоваБудова» на мою дум­ку, ду­же пер­спек­тив­на ком­па­нія. Це лю­ди, які дот­ри­му­ються сво­го сло­ва. На да­ний мо­мент, я ду­же за­до­во­ле­ний тим, що бу­дин­ки бу­ду­ють­ся якіс­но і вит­ри­му­ють­ся тер­мі­ни зда­чі їх в екс­плуа­та­цію! Ви са­мі мо­же­те при­їха­ти і по­ди­ви­ти­ся в яко­му ста­ні здаються квар­ти­ри, під'їз­ди, схо­до­ві клі­тки. Осо­би­сто нас — влаш­то­вує все!

Про забудовника

«НоваБудова»

Інвестиційно-будівельна компанія, що з 2005 року спеціалізується на сегменті житлової нерухомості. Житлові комплекси, що реалізуються «НоваБудовою», розташовані в затишних районах ближнього передмістя Києва та у Львові, і завжди поєднують у собі надійне будівництво, приємну атмосферу і продуману інфраструктуру.

0+ Житлових комплексів реалізуємо
0+ Будинки збудовано
0+ Щасливих сімей заселено
0+ Років досвіду в нерухомості
0+ Міста: Київ та Львів
Новини
Час для інвестицій настав — ЖК «Щасливий» PLATINUM чекає на тебе! Ділимося останніми новинами з будівельного майданчика.

Як ми вже повідомляли раніше, в будинку ЖК «Щасливий» PLATINUM оголошено старт продажу квартир. Саме час здійснити вдале капіталовкладення у нерухомість, а тих, хто вже визначився з інвестиціями, ми ознайомлюємо з комплексом та розповідаємо про хід буд...

Квартири преміум-класу у Львові – про хід будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM

Як знають наші інвестори, будинок преміум-класу ЖК «Щасливий» PLATINUM від компанії «НоваБудова» відкритий для продажу. У ньому зібрані усі необхідні переваги для спокійного та безтурботного життя.

Всі новини