Чому за час карантину знову стали популярними просторі квартири

25.09.2020

Придбання нового житла – важлива подія в нашому житті. Готуючись до цього відповідального кроку, ми зважаємо на багато факторів: локація майбутньої оселі, навколишня інфраструктура, надійність забудовника, ціна квадратного метра тощо. Проте треба враховувати не лише вартість квадратних метрів, а і їх загальну кількість. Особливо це актуально у час карантину, коли так хочеться більше простору для життя, зважаючи на необхідність якомога більше часу проводити вдома задля власної безпеки.

Обираючи велику квартиру, потрібно зокрема керуватися важливим чинником – рівнем інсоляції, тобто кількістю сонячної енергії на одиницю площі за одиницю часу. Простіше кажучи, житло має бути достатньо освітленим, а отже, мати великі панорамні вікна. Додатковий плюс – балкон у квартирі. Особливо, якщо він просторий і знаходиться на сонячній стороні.

Обрати саме таку квартиру, простору, сонячну, можна в житловому комплексі бізнес-класу «Щасливий PLATINUM». Майбутні мешканці ЖК точно знайдуть тут затишок і комфорт, а ще – розвинену інфраструктуру. Сучасний район у кількох хвилинах від центру Львова, усі необхідні комерційні заклади, великий парк неподалік, зони для відпочинку, спорту і вигулу домашніх улюбленців – ті переваги, які роблять придбання житла в ЖК «Щасливий PLATINUM» особливо привабливим.

Вигода від купівлі дво- або трикімнатної квартири в нашому комплексі полягає також у вартості квадратного метра: що більша площа, тим менша вартість! Скажімо, однокімнатна квартира коштуватиме 39 900 гривень за «квадрат». Зате аналогічна ціна двокімнатної квартири складає від 31 000 гривень, трикімнатної – 28 000 гривень.

Простора квартира дозволяє реалізувати оригінальні дизайн-проєкти, перетворивши ваші апартаменти на витвір дизайнерського мистецтва. Наприклад, у житловому комплексі «Щасливий PLATINUM» є трикімнатні квартири площею 83 м². У них кухня поєднана із залом таким чином, що їх можна зробити як у форматі студії, так і окремими. До того ж і кухня, і зал мають окремий балкон, що додатково збільшує простір для втілення ідей.

Усі зазначені переваги ЖК бізнес-класу від компанії «НоваБудова» стали причиною того, що наразі кількість вільних квартир у житловому комплексі «Щасливий PLATINUM» обмежена. Якщо бажаєте отримати фахову консультацію та придбати просторе й комфортне житло від надійного забудовника, звертайтеся у відділ продажу ЖК Щасливий PLATINUM: просп. В. Чорновола, 67; вул. Чайковського, 26. Або телефонуйте: 067 664 05 46.