Прибудинкова територія в житлових комплексах від Новабудова Дитячий майданчик, спортивні площадки

13.09.2019

Шукаєте квартиру в Києві або у Львові? 

Компанія «НоваБудова» будує так, щоб ви змогли знайти у нас квартиру, яку ви хотіли. 

Впевнені, купуючи житло, вам найбільше хочеться одразу опинитися у місці, де зібрано усі найзручніші рішення. Тому з початком будівництва ми продумуємо все наперед. 

Наші комплекси розташовані в ближньому передмісті Києва та у Львові. Локацію кожного ЖК обрано так, щоб поруч була зручна транспортна розв’язка, торгові центри, місця відпочинку і приємні озеленені території. 

Ми хочемо, щоб ваше життя у наших комплексах радувало вас кожного дня. Тому наші будинки обслуговуються власними ЖЕК, а сервіс ми не припиняємо, навіть після введення в експлуатацію. У двох наших ЖК є дитячі садочки. 

Ви та ваша родина відчуватимете себе захищеними, адже ми дбаємо про безпеку та оснащуємо комплекси охороною. А на території розташовуємо дитячі майданчики, місця для спорту та відпочинку.

 

В наших житлових комплексах ви зможете купити квартиру в розстрочку або розпочати інвестування на етапі будівництва, придбати квартиру у готовому будинку або «під ключ» з євроремонтом. Ми руйнуємо міф про недоступність такої покупки, як квартира, і пропонуємо якісне та надійно збудоване житло економ-, комфорт- та бізнес-класу.