ЖК «Щасливий Grand»: огляд нового ЖК від компанії «НоваБудова» на Софіївській Борщагівці

06.11.2023

Жити, працювати, відпочивати, розважатися, виховувати дітей, влаштовувати шопінг – і все це в одному місці. Це мрія, яка перетворилася на реальність завдяки новому житловому комплексу від компанії «НоваБудова», розташованому в Софіївській Борщагівці.
ЖК комфорт-класу «Щасливий Grand» – це світ, створений для тебе!
І ми маємо право так говорити, адже одна з головних переваг нового ЖК – власний торговий центр «Щасливий Mall» із супермаркетом «Сільпо» й іншими магазинами. Наявність ТЦ разом із розвиненою навколишньою інфраструктурою (поруч – дитсадок, клініка «Добробут», різноманітні магазини тощо), а також відмінним транспортним сполученням означає одне: поруч є все, що треба, для комфортного життя, роботи й відпочинку в ЖК «Щасливий Grand».
Додамо, що важливим елементом функціонування комплексу буде також резервне живлення дахової котельні на випадок вимкнення електроенергії. Така опція дуже важлива навіть у мирний час, а зараз – і поготів!
І саме зараз стартує продаж квартир у 2 секції ЖК «Щасливий Grand». Тож вас очікує як найширший вибір планувань на ваш смак, так і найнижча вартість квадратного метру порівняно з подальшим будівництвом!
Деталі – за телефонами: +38 097 104 75 70; +38 096 269 20 02.