хід будівництва

Хід будівництва комплексу ЖК "Щасливий Platinum" Львів, Жовтень 2019

Будівництво елітного житлового комплексу у Львові вимагає дотримання високих темпів роботи, у чому можна переконатися, відвідавши будівельний майданчик ЖК «Щасливий» PLATINUM. Узагальнимо все, що було зроблено за минулий місяць.

Каркасом будинку є монолітні плити. Їхній монтаж вже виконано на рівні 21 поверху. Усього в будівлі, нагадуємо, буде 22 поверхи, що робить ЖК «Щасливий» PLATINUM однією з найвищих житлових споруд міста. Також до 21 поверху підійшли роботи з монтажу внутрішніх міжквартирних стін.

Зовнішні стіни вже встановлено на висоті 18-19 поверхів. Вони викладаються керамоблоками, адже керамоблок вигідно відрізняється від аналогів тим, що ефективно зберігає тепло.

Виконано всю роботу зі створення основи підземного паркінгу: залито дві стіни для так званої “подушки” паркінгу; встановлено 80% вертикалів його каркасу. А головне – залито другу частину моноліту. 

Приходьте на перегляд, щоб пересвідчитися у якості робіт. Нагадуємо: інвестувати у квартири можна вже зараз за ціною, суттєво нижчою порівняно з тією, що буде після здачі будівлі в експлуатацію.

Дзвоніть: (067) 664 05 30 і (067) 664 07 86. Відділи продажу знаходяться за адресами: вул. Чайковського, 26; проспект В. Чорновола, 67.