хід будівництва

Хід будівництва комплексу ЖК "Щасливий Platinum" Львів, Грудень 2019

Будівництво у Львові елітного житлового комплексу «Щасливий» PLATINUM, що знаходиться неподалік від центру міста, йде дуже швидко. Професійні команди робочих працюють над різними елементами проекту, водночас втілюючи як сучасний житловий будинок, так і його інфраструктуру на навколишній території. Звітуємо про виконані за останній місяць роботи.

Будинок ЖК – найвищий у районі. У ньому за планом буде 22 житлові поверхи, плюс один технічний. І всі вони практично готов: міжквартирні стіни заливають на самому верху будинку – на 23 поверсі, а зовнішні і міжкімнатні стіни – на 20–21 поверхах.

Підземний паркінг – родзинка території навколо будинку. І зараз відбувається підготовка до залиття першого перекриття.

Такі темпи роботи у поєднанні з позитивною репутацією забудовника призвели до того, що вже зараз квартири розкуповують дуже швидко. Тому залишилася лише одна однокімнатна квартира площею 44 квадратні метри з вікнами, що виходять на проспект Чорновола. Знаходиться вона на третьому поверсі. 

Встигніть придбати це житло за вигідною ціною! Та приходьте на перегляд інших, не менш прекрасних квартир. 

Дзвоніть: (067) 664 05 30 і (067) 664 07 86. Відділи продажу знаходяться за адресами: вул. Чайковського, 26; проспект В. Чорновола, 67.